سفر به ایتالیا

سفر به ایتالیا

متقاضیانی که خواستار سفر به ایتالیا برای اهدافی همچون گردش و بازدید ، تحصیل و… هستند می بایست در گام نخست برای اینکه مجوز سفر به ایتالیا را داشته باشند ویزای ایتالیا دریافت نمایند ؛ به این نکته نیز توجه داشته باشید که لازمه اخذ ویزای ایتالیا جهت سفر به ایتالیا داشتن وقت سفارت ایتالیا می باشد. در این خصوص متقاضی می بایست با توجه به هدف خود اقدام به رزرو کردن وقت مورد نظر برای مصاحبه نمایند. شرکت اسکای لاین با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه اخذ وقت سفارت ، ویزای شنگن آماده خدمت رسانی به متقاضیان عزیز می باشد؛ جهت دریافت وقت سفارت ایتالیا می توانید با کارشناسان اسکای لاین  با شماره های 4-22119951(021) تماس حاصل نمایید.

سفر به ایتالیا

ویزای ایتالیا

ایتالیا از جمله کشورهایی می باشد که در سال های اخیر مورد پسند  تعداد زیادی از متقاضیان جهت گردش و بازدید به این کشور تاریخی شده است لازمه ورود به این کشور داشتن مجوز ورود می باشد که مجوز ورود به کشورهای اروپایی ویزا نام دارد و شرایط اخذ ویزای هر کشوری نیز با توجه به قوانین سفارتخانه کشورهای مورد نظر متفاوت می باشد. در این رابطه جهت دریافت ویزای ایتالیا متقاضیان در گام نخست می بایست نسبت به اخذ وقت سفارت قبل از فراهم کردن تدارکات سفر به ایتالیا اقدام نمایند؛ با توجه به زمانگیر بودن پروسه وقت سفارت ایتالیا و با توجه به درخواست های بالای متقاضیان جهت سفر به ایتالیا متقاضیان می بایست حداقل 4 ماه زودتر از سفر به ایتالیا، اقدام  به اخذ وقت سفارت ایتالیا نمایند.

انواع ویزای ایتالیا

ویزاهای ایتالیا را می توان به گروه های ویزاهای توریستی، تجاری، توریستی خانوادگی تقسیم بندی نمود که در این رابطه متقاضیان می بایست اقدام به دریافت وقت سفارت مربوطه نمایند و وقت توریستی ایتالیا به متقاضیانی داده می شود که برای گردش قصد مسافرت به ایتالیا را دارند یا بوسیله دعوتنامه ای از طرف نزدیکان جهت دیدار از آشنایان ساکن در ایتالیا در صدد اخذ ویزا می باشند که می بایست برای اخذ وقت توریستی ایتالیا اقدام نمایند و آن دسته از متقاضیانی که دارای دعوتنامه رسمی از طرف شرکت یا سازمانی خاص در ایتالیا هستند می بایست نسبت به اخذ وقت تجاری ایتالیا اقدام نمایند.

وقت سفارت ایتالیا

متقاضیان اخذ وقت سفارت ایتالیا جهت رزرو وقت سفارت می بایست در ابتدا اقدام به تکمیل کردن فرم درخواست ویزا نمایند و توجه داشته باشند که فرم درخواست ویزا می بایست بصورت لاتین تکمیل گردد ؛ متقاضیانی که به دلیل کمبود وقت، نداشتن اطلاعات کافی در زمینه تکمیل فرم نگران از دست دادن وقت سفارت ایتالیا هستند می توانند جهت دریافت وقت سفارت ایتالیا فوری با مشاورین ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند و پروسه تکمیل فرم و تعیین وقت سفارت ایتالیا را به کارشناسان اسکای لاین محول نمایند. مشاورین اسکای لاین بعد از دریافت مدارک مورد نیاز واسکن پاسپورت اقدام به اخذ اولین وقت خالی برای شما متقاضیان عزیز می کنند.

فرآیند اخذ وقت سفارت ایتالیا

سفارت ایتالیا جهت دادن وقت سفارت شرایط و ضوابط خاص خود را داشته و در حال حاضر تعیین وقت سفارت ایتالیا بصورت آنلاین و در سایت رسمی ایتالیا انجام می پذیرد و با توجه به درخواست های خیلی زیاد متقاضیان جهت اخذ وقت سفارت معمولا مدت زمانی مشخص شده است و جهت رزرو وقت در سایت در صورت باز بودن در ظرف مدت زمانی بسیار کوتاه ظرفیت تکمیل می گردد بنابراین متقاضی می بایست تا زمان اعلام شده بعدی جهت بازشدن وقت های سفارت در سایت که معمولاً برای هفته های بعدی یا ماه های آینده باز  خواهد شد منتظر بمانند.بعد از تعیین وقت در سفارت متقاضیان می بایست در تاریخ رزرو شده همراه با کپی و اصل مدارک جهت مصاحبه حضوری با افسر به سفارت ایتالیا واقع در تهران، خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا (بلوار آفریقای سابق)، بن بست فرزان شرقی، پلاک ۱۵ مراجعه نمایند.

نکاتی که می بایست قبل از سفر به ایتالیا درنظر گرفته شود:

  • متقاضیان سفر به ایتالیا جهت اخذ وقت سفارت می بایست حداقل 4 ماه زودترنسبت به اخذ وقت سفارت اقدام نمایند.
  • متقاضیان وقت توریستی با دعوتنامه رسمی 40-50 روز قبل از تاریخ دعوتنامه نسبت به اخذ وقت اقدام نمایند.
  • مدارک تحویلی در روز سفارت می بایست دارای مهر دارالترجمه باشد و نیازی به مهر دادگستری نمی باشد.
  • در روز مصاحبه می بایست افراد بالای 12 سال جهت درخواست ویزا مبلغ 60 یورو در سفارت پرداخت نمایند.
  • متقاضیان در روز مصاحبه می بایست با آرامش و بدون توضیحات اضافی به سوالات  افسر پاسخ دهند.

جهت اخذ وقت سفارت ایتالیا با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *