وقت تجاری سفارت ایتالیا

وقت تجاری سفارت ایتالیا

متقاضیان جهت اخذ ویزای تجاری ایتالیا می بایست درنخستین گام با مراجعه به سایت سفارت ایتالیا اقدام به تعیین وقت تجاری سفارت ایتالیا  نمایند؛ یکی از ملزومات اخذ ویزای تجاری داشتن دعوتنامه تجاری معتبر ازطرف یکی از شرکتها و یا سازمان های خاص ایتالیایی معتبرمی باشد.باتوجه به اینکه ایتالیا یکی از کشورهای عضوپیمان شنگن می باشد جهت مسافرت به ایتالیا می بایست متقاضیان ویزای شنگن ایتالیا دریافت کنند؛ در صورتیکه مقصد اصلی سفر، کشور ایتالیا باشد متقاضی می تواند جهت اخذ ویزای کوتاه مدت سه ماهه در بازه ی زمانی 180 روزه اقدامات لازم را انجام دهد.شرکت اسکای لاین در زمینه اخذ وقت تجاری سفارت ایتالیا دارای کارشناسان متخصص وخبره می باشد برای دریافت راهنمایی ومشاوره بیشتر در زمینه وقت سفارت ایتالیا تجاری می توانید با کارشناسان ما در اسکای لاین تماس حاصل فرمایید.

ویزای تجاری ایتالیا

بعلت درخواست های زیاد متقاضیان اصولا وقت تجاری سفارت ایتالیا درمدت زمان اندکی تمام می شود ازاینرو با توجه به اینکه سفارت ایتالیا درهر زمانی بصورت تصادفی و برای زمانی کوتاه ممکن است وقت های جدید خالی را جهت مصاحبه بازکند پیشنهاد ما به شما متقاضیان عزیز این است که جهت تسریع در فرایند اخذ وقت تجاری سفارت ایتالیا  با ارسال کپی صفحه اول گذرنامه و شماره ی همراه معتبر جهت پیگیری های لازم پروسه ی اخذ وقت تجاری سفارت ایتالیا  را به کارشناسان گروه اسکای لاین محول نمایند.

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی وقت سفارت ایتالیا  با شماره های  4-22119951 (021) تماس بگیرید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تجاری ایتالیا

 • فرم درخواست ویزای شنگن ایتالیا که باید تکمیل و امضا شده باشد.
 • دوقطعه عکس با پیش زمینه سفید بصورت تمام رخ
 • ارائه گذرنامه معتبر با حداقل دو صفحه خالی و اعتبار حداقل 6 ماهه
 • ارائه فرم دعوتنامه رسمی که روی سربرگ شرکت ایتالیایی ثبت شده باشد؛همچنین می بایست همراه دعوتنامه گواهی ثبت شده شرکت که نشاندهنده اصالت ثبت شرکت است نیز برای شخص متقاضی ارسال شود.
 • معرفی نامه ای که شامل اطلاعات شخص متقاضی ،اطلاعات گذرنامه ای، سمت و پست فرد متقاضی در سازمان مورد نظر، توضیحاتی که نشاندهنده ارتباط کاری و معاملات تجاری شرکت ایرانی با شرکت ایتالیایی دعوت کننده باشد وهمچنین مدت زمانی که شخص باید در ایتالیا ساکن باشد نیز باشد.
 • مدارکی جهت تایید فعالیت و واقعی بودن شرکت ایرانی همانند آخرین روزنامه رسمی که در برگیرنده اطلاعات تاسیس و ثبت شرکت و نام متقاضی ،پروانه کسب معتبر که از اداره مربوطه در شهر محل تقاضای متقاضی صادر شده ،کارت بازرگانی معتبر، کارت پرسنلی صادر شده در سازمان های دولتی به هراه لیست بیمه 6 ماهه آخر باشد.
 • مدارک مالی که نشاندهنده تمکن مالی شخص در طول مدت اقامت وی درایتالیا باشد.
 • ارائه بلیط یا رزرو بلیط هواپیما
 • بیمه مسافرتی با حداقل سقف پوشش 30 هزار یورو درطول اقامت وی درایتالیا
 • پرداخت مبلغ 60 یورو برای درخواست ویزا

تمامی متقاضیان ویزای ایتالیا می بایست جهت مصاحبه حضوری، انگشت نگاری و تحویل مدارک در روز مصاحبه شخصا در محل سفارت حضور داشته باشند کودکان زیر12 سال از انگشت نگاری مستثنی هستند. در روز مصاحبه متقاضیان باید کپی مدارک فوق به همراه اصل گذرنامه خود را جهت تطبیق و تایید به افسر سفارت تحویل دهند.

ویزای توریستی ایتالیا

متقاضیانی که بعنوان گردشگر قصد سفر به ایتالیا را دارند ویا بوسیله دعوتنامه ای از طرف اقوام ونزدیکان به ایتالیا دعوت شده اند درنخستین گام می بایست در صدد اخذ ویزای توریستی ایتالیا برآیند؛ اخذ ویزای توریستی ایتالیا مستلزم اخذ وقت سفارت ایتالیا می باشد با توجه به اینکه فرایند اخذ وقت سفارت ایتالیا بصورت اینترنتی می باشد و درمدت زمانی کوتاه وقت های آزاد جهت مصاحبه باز می شوند پیشنهاد ما به شما متقاضیانی که باید در اسرع وقت ویزای ایتالیا داشته باشید این است که روال اخذ وقت سفارت ایتالیا را به کارشناسان گروه اسکای لاین که در زمینه اخذ وقت سفارت دارای تجربه های متمادی هستند محول نمایید.

ویزای توریستی  با مدت  اعتبار 90 روزه برای افرادیکه قصد سفر کوتاه مدت را دارند صادر می شود همچنین  متقاضیان توجه داشته باشند که اخذ ویزای توریستی ایتالیا به منزله ی مجوز کار درایتالیا نمی باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی

 • تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی که امضا شده باشد.
 • دو قطعه عکس پرسنلی جدید بصورت تمام رخ با پیش زمینه سفید
 • دعوتنامه رسمی که توسط یکی از شهروندان مقیم ایتالیا برای شخص گیرنده ارسال شده باشد؛ شخص دعوت کننده می بایست مدارکی همچون گذرنامه یا شناسنامه معتبر به همراه اجاره نامه محل سکونت در ایتالیا را نیز برای گیرنده ارسال نماید.
 • ارائه شناسنامه معتبر
 • مدارک شغلی متقاضی که این مدارک برای مدیر واعضای هیئت مدیره شرکتها شامل آخرین روزنامه رسمی که دربرگیرنده اطلاعات ثبت و تاسیس شرکت و مشخصات فرد مورد نظر باشد- برای مشاغل آزاد ارائه مجوز کسب صادر شده از شهرداری به همراه آخرین رسید پرداخت های  مالیاتی – برای بخش خصوصی ودولتی با ارائه  واریزی های مربوط به حق بیمه در دوره شش ماهه آخر یا کارت پرسنلی –برای دانشجویان واعضای هیئت علمی دانشگاه ها شامل کارت دانشجویی بین المللی و کارت مربوط به اعضای هیئت علمی باشد.
 • مدارک مالی که نشاندهنده تمکن مالی فرد درطول مدت اقامت وی در ایتالیا به همراه گردش سه ماهه آخر حساب بانکی شخص دراثبات تمکن مالی وی باشد دراین زمینه می توان از اسنادی مثل ضمانت نامه بانکی و یا فهرست سایر دارایی های غیرمنقول نیز استفاده نمود.
 • بیمه مسافرتی با حداقل سقف پوشش 30 هزار یورو در کل مدت زمان اقامت شخص در ایتالیا
 • ارائه بلیط یا رزرو بلیط رفت وبرگشت هواپیما
 • رزرو هتل در ایتالیا درصورت نداشتن دعوتنامه
 • هزینه مربوط به دریافت ویزا که برای افراد بزرگسال مبلغ 60 یورو، بین6-12 سال 35 یورو و برای کودکان زیر6 سال نیز رایگان می باشد مبلغ مورد نظر قابل برگشت نبوده و باید بصورت یورو در روز مصاحبه پرداخت شود.

لازم به ذکر است که کلیه مدارک فوق باید ترجمه رسمی شده باشند و از تمامی مدارک باید کپی تهیه نماییم و در روز مصاحبه کپی مدارک به همراه اصل گذرنامه را جهت بررسی و تایید مدارک به سفارت تحویل دهیم .

آدرس سفارت ایتالیا

متقاضیان جهت مراجعه حضوری به سفارت ایتالیا می بایست به آدرس تهران، خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا (بلوار آفریقای سابق)، بن بست فرزان شرقی، پلاک ۱۵ مراجعه نمایند.

ساعت و روزهایی که متقاضیان می توانند جهت تحویل گذرنامه به سفارت مراجعه کنند روزهای دوشنبه تا پنجشنبه ساعت 13-14 و یکشنبه ها ساعت 12-13 می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *