وقت سفارت

وقت کنسولگری ایتالیا در تهران

چگونگی وقت سفارت کنسولگری ایتالیا در تهران؛ جردن

سفر به ایتالیا و بازدید از شهرهای مهم و دیدنی این کشور برای خیلی‌ها آرزو محسوب می‌شود. شما می‌توانید برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری ایتالیا، تحصیل در برترین دانشگاه‌ها و کالج‌های ایتالیا و اقدام برای اشتغال و اقامت دائم در این کشور به فکر سفر باشید. سفر به کشورهای اروپایی و امریکایی همواره در چند دههٔ اخیر برای ما ایرانی‌ها جزو سفرهای خاص با شرایط ویژه در نظر گرفته می‌شود. اما باید بدانید که اگر با افراد با تجربه و کاردان در این زمینه مشورت کنید و مراحل را بدانید، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه آمادهٔ سفر شوید. همان طور که می‌دانید، برای سفر به ایتالیا باید ویزای شنگن ایتالیا داشته باشیم. اخذ ویزای شنگن مراحلی دارد که باید با توجه به شرایط فرد طی شود تا پس از بررسی توسط افسران سفارت ایتالیا، نتیجه به متقاضی اطلاع داده شود. یکی از مراحل اصلی در این زمینه اخذ وقت سفارت ایتالیا است تا شما بتوانید با حضور در سفارت مدارک مورد نیازتان را ارائه دهید. این کار در کنسولگری ایتالیا در تهران، جردن هم امکان پذیر است. ما در این مطلب همه چیز را در مورد وقت کنسولگری ایتالیا در تهران، جردن  به شما خواهیم گفت تا از شرایط مطلع شوید. پس با ما همراه باشید.

شرایط اخذ ویزای شنگن ایتالیا چیست؟

اگر شما بخواهید به دلایل مختلفی مثل گردشگری، تحصیلی، کاری، درمانی و غیره به ایتالیا سفر کنید، باید ویزای شنگن ایتالیا را در دست داشته باشید. اولین قدم برای اخذ این روادید پر کردن فرم تقاضای اخذ ویزا است. دقت کنید که این فرم باید به زبان انگلیسی پر شود و در پر کردن آن، مخصوصاً در بخش وارد کردن شمارهٔ پاسپورت، دقت لازم را به عمل آورید؛ چرا که هر گونه ناهماهنگی بعداً برایتان دردسر خواهد شد. سپس باید وقت سفارت بگیرید؛ منظور از وقت سفارت ایتالیا تعیین تاریخ و ساعتی است که شما می‌توانید در سفارت یا کنسولگری این کشور حاضر شوید و مدارک مورد نیاز را ارائه دهید. بعد از آن بایستی منتظر بررسی مدارکتان در سفارت باشید. این کار حدود سه هفته زمان می‌برد و بعد از آن نتیجه به شما اطلاع داده می‌شود. اگر نتیجه مثبت باشد و اکسپت بگیرید، باید برای اخذ ویزای ایتالیا به سفارت بروید.

دربارهٔ وقت کنسولگری ایتالیا بیشتر بدانید

پس از آنکه فرم گفته شده در بخش بالا را از سفارت یا سایت دریافت کرده و به درستی و با دقت پر کردید لازم است برای گردآوری مدارک مورد نیاز اقدام کنید. مدارک شما با توجه به نوع ویزای درخواستی‌تان متفاوت است و در ادامهٔ مطلب به این مدارک به صورت خلاصه می‌پردازیم. در این زمینه حتماً با مشاوران ما در شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی در ارتباط باشید تا لیست مدارک را در اختیارتان بگذارند. سپس باید برای تعیین روزی اقدام کنید که بتوانید مدارک را به سفارت برده و علاوه بر تحویل مدارک، امور احراز هویت و انگشت نگاری و مصاحبه را انجام دهید. شما می‌توانید این کار را در کنسولگری ایتالیا در جردن به انجام برسانید. لازم به ذکر است که اگر به صورت خانوادگی دارید برای سفر اقدام می‌کنید، تمامی افراد خانواده جز کودکان زیر دوازده سال و افراد سالمند بالای هشتاد سال بایستی به طور جداگانه وقت کنسولگری ایتالیا در تهران را داشته باشند. در این زمینه با توجه به شرایط شما می‌توان از دو روش نسبت به اخذ وقت کنسولگری اقدام کرد: وقت کنسولگری ایتالیا به صورت عادی و وقت فوری یا سیستم ویژهٔ اخذ وقت سفارت. همان طور که می‌دانید تعیین وقت سفارت زمان مشخصی ندارد و بعضی فصل‌ها که تعداد درخواست توریست‌ها بالا می‌رود، حجم پرونده‌ها زیاد شده و زمان بیشتری برای رزرو وقت سفارت نیاز خواهد بود. در این شرایط اگر کسی برای وقت کنسولگری ایتالیا در تهران عجله داشته باشد و بخواهد به دلایل مختلفی از جمله اشتغال در ایتالیا یا شروع سال تحصیلی خودش را هر چه سریع‌تر به این کشور برساند، می‌تواند از وقت فوری کنسولگری ایتالیا در تهران بهره مند شود. این خدمات ویژه را می‌توانید از شرکت معتبر و با سابقهٔ ساحل شنی بخواهید تا با اختیاراتی که دارد برایتان وقت فوری سفارت را اخذ کرده و در زمان کوتاهی شما را راهی کنسولگری ایتالیا در تهران کند. البته برای اخذ وقت فوری هزینهٔ بیشتری را باید به حساب سفارت ایتالیا واریز کنید که برای کسی که عجله دارد واقعاً ارزشش را خواهد داشت. بیایید بیشتر در این زمینه بدانیم.

در وقت فوری کنسولگری ایتالیا در تهران چه اتفاقی می‌افتد؟

چرا ما این خدمات آژانس گردشگری ساحل شنی را جزو خدمات ویژه می‌دانیم؟ باید گفت خیلی از مراجعان ما به آژانس می‌آیند و استرس زیادی دارند. این افراد به دلیل نیاز به سفر فوری به ایتالیا برای دلایل مختلفی دچار اضطراب هستند. گاهی فردی از اعضای خانواده‌شان در ایتالیا دچار بیماری شده و لازم است سریع‌تر خود را به او برسانند، برخی به صورت پیش بینی‌نشده از دانشگاه یا کالج مورد نظرشان در ایتالیا پذیرش گرفته‌اند و برای ثبت نام سال جدید تحصیلی باید هر چه سریع‌تر خود را به این کشور برسانند، بعضی‌ها ویزای کاری می‌خواهند تا در پروژه‌ای شرکت کنند و چندین و چند نمونهٔ دیگر. در این شرایط اگر به فرد بگوییم که شما حدود دو ماه تا اخذ ویزای شنگن ایتالیا فاصله دارید و باید صبر کنید، شاید برایشان اصلاً قابل قبول نباشد و بعد از دو ماه عملاً سفر به این کشور هیچ فایده‌ای برایشان نداشته باشد. در این زمینه شرکت مسافرتی ساحل شنی خدمات ویژهٔ خود را ارائه می‌کند تا مسافران بتوانند با دریافت وقت فوری کنسولگری ایتالیا در اسرع وقت مدارک خود را تحویل دهند و خیلی سریع نتیجه را دریافت کنند. در واقع با این کار روند اخذ روادید ایتالیا را به کوتاه‌ترین حد ممکن خواهیم رساند. شاید پیش خودتان فکر کنید که هر کسی می‌تواند این کار را انجام دهد. اما نکته اینجاست که اگر اطلاعات لازم، تبحر لازم در زمینهٔ اخذ وقت سفارت و اختیارات مورد نیاز را نداشته باشید، امکان اخذ وقت فوری کنسولگری ایتالیا در تهران برایتان مهیا نخواهد شد.

شما می‌توانید در این زمینه به کارشناسان مجرب و با تجربهٔ ما و نیز اختیارات شرکت معتبر ساحل شنی در زمینهٔ اخذ ویزا  و وقت سفارت اعتماد کنید تا برایتان وقت فوری کنسولگری ایتالیا در تهران و خیابان جردن را اخذ کنند. در این زمینه این اطمینان را به شما می‌دهیم که وقت سفارت ایتالیای شما ظرف بیست و چهار ساعت انجام خواهد شد. در این زمینه می‌توانید همین الآن گوشی تلفن را بردارید و با گرفتن مشاورهٔ رایگان از مشاوران کار آزمودهٔ ما شرایط را پرس و جو کنید. در صورتی هم که عجله ندارید می‌توانید همکاران ما را مطلع کنید تا از روش عادی اخذ وقت سفارت ایتالیا برای شما اقدام کنند تا پول کمتری هم برای اخذ وقت سفارت به حساب سفارت ایتالیا واریز کنید. این اطمینان را به شما می‌دهم که اگر شرایط مالی، زمانی و برنامهٔ سفر خود را با مشاوران ما در میان بگذارید، بهترین راه ممکن را به شما پیشنهاد می‌کنند تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ویزای شنگن ایتالیا را در دست بگیرید. به علاوه در زمینهٔ گردآوری مدارک و ترجمهٔ آنها هم می‌توانید از ما کمک بگیرید و با ارائهٔ مدارک به کارشناسان ما قبل از رفتن به سفارت، مدارک خود را از دید کارشناسی چک کرده و تمامی نواقص احتمالی را رفع می‌کنید تا شانس پذیرش درخواست ویزای ایتالیای خود را به حداکثر برسانید. برای این کار می‌توانید با شمارهٔ 02157938 در تماس باشید.

پیش از وقت کنسولگری ایتالیا در تهران باید چه مدارکی را حاضر کنیم؟

به شما قول داده بودیم که اشارهٔ مختصری به مدارک مورد نیاز هم داشته باشیم. البته که مدارک مورد نیاز شما به نوع ویزای درخواستی شما بستگی دارد و کاملاً متفاوت است. اما برخی مدارک در بین تمامی انواع ویزا یکسان بوده و شما باید آنها را حتماً در اختیار داشته باشید. این مدارک عبارتند از:

  • اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات
  • اصل گذرنامه‌ای که حداقل باید شش ماه اعتبار داشته باشد و کپی از تمام صفحات عکس دار.
  • دو قطعه عکس با پیش زمینهٔ سفید که اخیراً انداخته باشید و روتوش نداشته باشد.
  • در صورت وجود دعوتنامه و تصویر پاسپورت دعوت کنندهٔ ایتالیایی یا اجازهٔ اقامت دعوت کننده غیرایتالیایی که حداقل یک ماه انقضا داشته باشد.
  • ارائهٔ مدارک شغلی برای نشان دادن اینکه حتماً به ایران برمی گردید. برای اطلاع از چگونگی این مدارک اینجا را کلیک کنید.
  • رزرو بلیط هواپیماهمراه که ثابت کنید به ایران برمی گردید.
  • مدارک بانکی برای نشان دادن توانایی مالی فرد متقاضی. برای اثبات تمکن مالی در پرداخت هزینه‌های خود در کشور ایتالیا، اسنادی از جملهرزرو هتل  را در دست داشته و گردش حساب ۶ ماه اخیر را همراه داشته باشید.
  • همراه داشتنبیمه مسافرتی معتبر به ارزش ۳۰۰۰۰ یورو.  ضرورت این بیمه برای شرایط اورژانسی است تا هزینه‌های بیمارستانی در کشور ایتالیا پرداخت شود.
  • تصویر گذرنامه‌ها و روادیدهای قبلی در ۵ سال گذشته.

باید در نظر داشته باشید که تمامی مدارک فوق باید به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شده و دارای مهر رسمی باشند. برای این کار می‌توانید به دپارتمان ترجمهٔ شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی بروید تا ترجمهٔ مدارک را برایتان انجام دهند.

برای اخذ هر یک از انواع مختلف ویزا باید مدارک مربوط به آن را آماده کنید. این مدارک با توجه به شرایط کاری و شخصی هر فرد متفاوت خواهد بود. به همین دلیل می‌توانید از متخصصان ما در شرکت ساحل شنی  کمک بگیرید تا بهترین مشاورهٔ ممکن را به شما بدهند. پس با شماره‌گیری  ۰۲۱۵۷۹۳۸ با مشاوران ما تماس برقرار کرده و راه کارهای مؤثری را دریافت نمایید.

اخذ وقت کنسولگری ایتالیا در تهران، جردن چه مراحلی دارد؟

همان طور که در بخش‌های پیش گفتیم اولین مرحله پر کردن فرم‌هایی است که در آن اطلاعات اولیهٔ شما درج می‌شود . بعد باید این فرم‌ها را به کنسولگری ایتالیا ارائه دهید تا بتوانید مراحل بعدی که شامل اخذ وقت سفارت است را پیگیری کنید. در این مدت شما باید کلیهٔ مدارک مورد نیاز را آماده کرده، به زبان انگلیسی ترجمه کنید و آمادهٔ حضور در زمان و ساعت دقیق وقت کنسولگری شوید. روز وقت کنسولگری ایتالیا به همراه مدارک خود به کنسولگری واقع در تهران، خیابان جردن می‌روید و با ارائهٔ مدارک مرحلهٔ سوم را هم پشت سر می گذارید. سپس برای احراز هویت از شما انگشت نگاری می‌شود و  هزینهٔ بررسی مدارک را هم همان جا پرداخت می‌کنید. همان طور که گفته شد اطلاعات درج شده در فرم‌های اولیه باید با مدارک شما همخوانی کامل داشته باشد. برای مثال اگر شمارهٔ پاسپورت درج شده روی فرم‌ها با شمارهٔ پاسپورت شما در یک شماره هم متفاوت باشد، وقت سفارتتان کنسل شده و باید تمام مراحل را از ابتدا طی کنید؛ چرا که برای شمارهٔ پاسپورت ثبت شده در فرم‌ها برایتان وقت سفارت رزرو می‌کنند و این موضوع خیلی اهمیت دارد. به همین دلیل است که پیشنهاد می‌کنیم حتی این فرم‌ها را هم با هماهنگی کارشناسان ما پر کنید تا کوچک‌ترین مشکلی برایتان به وجود نیاید. وجود هر گونه مشکل در آن زمان استرس زیادی به شما وارد می‌کند و اصلاً در روند کار شما مناسب نیست.

برای اخذ وقت کنسولگری ایتالیا در تهران به چه مدارکی نیاز است؟

بگذارید در وهلهٔ اول به مدارک مورد نیاز برای پر کردن فرم‌ها اشاره کنیم. شما باید فرم‌ها را خیلی دقیق پر کنید. در این زمینه به اطلاعاتی مثل نوع ویزای درخواستی، شمارهٔ گذرنامه، شمارهٔ شناسنامه و اطلاعات فردی نیاز دارید. شما می‌توانید این مدارک را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا فرم‌ها را برایتان پر کنند. سپس با تنظیم یک وکالتنامه جهت انجام امور لازم از سوی شما، تمامی مراحل تا روز وقت سفارت بر عهدهٔ همکاران ما خواهد بود. به علاوه می‌توانید هدفتان از سفر به ایتالیا را با شماوران ما در میان بگذارید تا بهترین نوع ویزای درخواستی را به شما پیشنهاد دهند تا طبق آن مدارک مورد نیاز را آماده کنید.  سپس در روز وقت کنسولگری ایتالیا باید تمامی مدارک خود را آماده کنید، همراه خود ببرید و ارائه دهید. برای حضور در کنسولگری باید پاسپورت خود را ارائه کنید و شمارهٔ موبایل خود را ارائه می‌دهید تا مرابت به شما اطلاع داده شود.

اخذ وقت سفارت کنسولگری ایتالیا در تهران چقدر هزینه دارد؟

هزینهٔ اخذ وقت سفارت عادی و فوری ایتالیا از هم متفاوت است. البته برای کسانی که برای سفر عجله دارند و به هر دلیلی می‌خواهند خود را سریع‌تر به این کشور برسانند، پرداخت این مبلغ اضافه واقعاً ارزشمند است و می‌ارزد. این مبلغ جزو تعرفهٔ سفارت ایتالیا تعیین شده و ثابت است؛ بنابراین چه خودتان برای این کار اقدام کنید و چه از همکاران ما کمک بگیرید، باید این هزینه پرداخت شود. در نظر داشته باشید که هزینهٔ سفارت باید به صورت نقدی و در زمان حضور در کنسولگری پرداخت شود. پس باید پول نقد را از قبل آماده کنید. از سوی دیگر، همکاران ما بیشترین تلاش خود را با استفاده از دانش و تجربهٔ بالای خود به کار می گیرند تا شما با کمترین هزینهٔ ممکن و سریع‌ترین زمان به ایتالیا بروید. این خدمات نه تنها دربارهٔ وقت کنسولگری ایتالیا در تهران، جردن صدق می‌کند، که دربارهٔ خرید بلیت، رزرو هتل، اجرای تورهای ایتالیا و غیره نیز صادق است و می‌توانید از صفر تا صد امور سفر به کشور ایتالیا را با ما پیش ببرید. برای اطلاع دقیق از هزینه‌های سفارت و همچنین هزینه‌های شرکت جهت سفری آسان و بی دغدغه به کشور زیبای ایتالیا همین الآن با همکاران ما تماس بگیرید و اگر تجربهٔ همکاری با شرکت مسافرتی و گردشگری ساحل شنی را داشته‌اید، در پایین همین صفحه آن را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

ما در شرکت ساحل شنی همواره در تلاش هستیم تا شما مسافران محترم بتوانید در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را بگیرید. برای اخذ انواع ویزا و اطلاع از شرایط و قوانین مسافرتی در هر کشور می‌توانید با مشاوران و متخصصان ما در تماس باشید. پل ارتباطی ما با شما شمارهٔ 02157938 است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن